Ajurv├ędsky pobyt na Madeire

Tradi─Źn├í Ajurv├ęda na Madeire

Vysk├║┼íajte blahod├írne ├║─Źinky ajurv├ędskej medic├şny na vlastnej ko┼żi!┬áV┬ákr├ísnom prostred├ş ─Źarovn├ęho ostrova Madeira V├ím prin├í┼íame mo┼żnos┼ą ok├║si┼ą ─Źo znamen├í ajurv├ęda v┬ápraxi.

Lie─Źebn├ę proced├║ry s├║ sprev├ídzan├ę ka┼żdodenn├Żmi hodinami j├│gy, ale aj ─Ćal┼í├şm programom na t├ęmu ajurv├ęda, v├Ż┼żiva a medit├ícia. Ajurv├ędska lie─Źba je ┼ípeci├ílny a ve─żmi individu├ílny z├í┼żitok pre ka┼żd├ęho. V─Ćaka nej z├şskate nov├Ż poh─żad na va┼íe telo a nov├ę poznatky, ktor├ę m├┤┼żete vnies┼ą do v├í┼ího ┼żivota.

V┬áajurv├ędskom hoteli Alpino Atlantico sa sn├║bia z├ípadn├ę ┼ítandardy kvality spolu s certifikovanou ajurv├ędskou medic├şnou, miestnymi bylinkami a jedlom. Indick├ş a eur├│pski lek├íri, vy┼íkolen├ş v ajurv├ędskej medic├şne, sprev├ídzaj├║ v┼íetky k├║ry a zaru─Źuj├║ tak holistick├Ż pr├şstup.┬áLie─Źba je v┼żdy zalo┼żen├í na tri├íde proced├║r, jogy a vyv├í┼żenej stravy. Kuchy┼ła preto kladie d├┤raz na ─Źerstvo pripraven├ę, region├ílne, sez├│nne a vegetari├ínske pokrmy. U─Źitelia jogy v├ştaj├║ host├ş ka┼żd├ę r├íno v miestnosti na jogu s panoramatick├Żm v├Żh─żadom na Atlantick├Ż oce├ín.

Spolu s ajurv├ędskym doktorom a v z├ívislosti od va┼íich osobn├Żch potrieb si vyberiete ten spr├ívny program pre v├ís.┬áHarmonogram terapie je individu├ílne pripraven├Ż na z├íklade lek. hist├│rie pacienta. D─║┼żka pobytu m├┤┼że by┼ą r├┤zna, pod─ża potrieb ka┼żd├ęho jednotlivca.

ALPINO_Centro_Cura_Ayurvedica_Galo v2 (44)
ALPINO_19072018_MG_4207_0407 ayurveda
ALPINO_Sala_Descanso_Galo v2 (12)B

├Üprava hmotnosti pomocou ajurv├ędy

Trvanie: min. 6 dn├ş proced├║r(7 noc├ş)

Cena: 198 ÔéČ/de┼ł

ubytovanie a ajurv├ędska pln├í penzia nie s├║ zahrnut├ę v┬ácene

Cie─żom na┼íich odborn├şkov je dosiahnu┼ą a udr┼ża┼ą va┼íu zdrav├║ hmotnos┼ą. Kombin├ícia v├Żchodn├Żch a z├ípadn├Żch lie─Źebn├Żch syst├ęmov sl├║┼żi na zn├ş┼żenie hmotnosti pomocou proced├║r a stravy prisp├┤sobenej na mieru. Spolu s vami vypracujeme holistick├Ż sp├┤sob, ktor├Ż je zameran├Ż na rovnov├íhu tr├ívenia a metabolick├║ premenu a poskytne v├ím praktick├ę n├ístroje na dosiahnutie zdravej a┬áudr┼żate─żnej hmotnosti.

Panchakarma detoxika─Źn├í lie─Źba

Trvanie: min. 10 dn├ş proced├║r(11 noc├ş)

Cena: 206 ÔéČ/de┼ł

ubytovanie a┬áajurv├ędska pln├í penzia nie s├║ zahrnut├ę v cene

Klasick├í ajurv├ędska o─Źistn├í k├║ra je ur─Źen├í na odstr├ínenie v┼íetk├Żch tox├şnov, chemick├Żch l├ítok a zvy┼íkov liekov z tkan├şv v├í┼ího tela. T├íto k├║ra je najlep┼íou prevenciou proti chorob├ím, ako aj jednou z najlep┼í├şch k├║r proti ├║─Źinkom starnutia. O─Źista pom├íha aktivova┼ą a upevni┼ą silu v├í┼ího tela uzdravova┼ą sa samo, najm├Ą z chronick├Żch ochoren├ş.

Posil┼łuj├║ca k├║ra pre stres mana┼żment

Trvanie: min. 13 dn├ş proced├║r(14 noc├ş)

Cena: 228 ÔéČ/de┼ł

ubytovanie a ajurv├ędska pln├í penzia nie s├║ zahrnut├ę v┬ácene

T├íto ┼ípeci├ílna k├║ra na posilnenie du┼íevn├Żch a psychick├Żch s├şl m├í regenera─Źn├Ż a revitalizuj├║ci ├║─Źinok pre telo, myse─ż a du┼íu. Kombinujeme tu o─Źistn├║ k├║ru, ktor├í je nevyhnutn├í na posilnenie fyzickej kon┼ítit├║cie, s cielen├Żm ment├ílnym kou─Źingom, ako aj medit├íciou, dychov├Żmi technikami, systemickou terapiou a hypnoterapiou. Sl├║┼żi ako z├íklad na prekonanie kr├şzov├Żch situ├íci├ş, pocitu nadmern├Żch po┼żiadaviek alebo bezn├ídeje.

Ayurveda board
Garden in Alpino Atlantico

Rasayana relaxa─Źn├í k├║ra

Trvanie: min. 6 dn├ş proced├║r(7 noc├ş)

Cena: 129 ÔéČ/de┼ł

ubytovanie a ajurv├ędska pln├í penzia nie s├║ zahrnut├ę v┬ácene

Rasayana je sanskritsk├Ż v├Żraz pre “omladenie”. Je navrhnut├í tak, aby pomohla v├í┼ímu telu uvo─żni┼ą a┬ázotavi┼ą sa. Prec├şzne nastaven├ę proced├║ry sl├║┼żia na regener├íciu tela a du┼íevn├║ rovnov├íhu, s├║ zameran├ę na va┼íu fyzick├║ a emocion├ílnu pohodu.

Posilnenie imunity pomocou ajurv├ędy

Trvanie: min. 6 dn├ş proced├║r(7 noc├ş)

Cena: 180 ÔéČ/de┼ł

ubytovanie a ajurv├ędska pln├í penzia nie s├║ zahrnut├ę v┬ácene

Tento lie─Źebn├Ż bal├ş─Źek je ur─Źen├Ż t├Żm, ktor├Żch imunitn├Ż syst├ęm bol oslaben├Ż v d├┤sledku predch├ídzaj├║cich ochoren├ş alebo v├şrusu Corona. Vyu┼ż├şvame sk├║senosti ajurv├ędy na op├Ątovn├ę vyv├í┼żenie V├íty, posilnenie Agni a vy┼żivenie Ojas (┼żivotnej sily).

  • Hotel Alpino Atlantico pozost├íva z 24 izieb a 3 su├şt. V┼íetky izby maj├║ balk├│n s v├Żh─żadom na Atlantick├Ż oce├ín
  • K┬áhotelu patr├ş tropick├í z├íhrada s┬ározlohou 3000 m2 a asi 300 m od hotela le┼ż├ş priv├ítna pl├í┼ż
  • Ved─ża hotela sa nach├ídza sestersk├Ż hotel Sentido Galomar, ktor├ęho slu┼żby m├┤┼żete po─Źas pobytu vyu┼ż├şva┼ą
  • Pln├í penzia obsahuje zdrav├ę vegetari├ínske jedl├í pripraven├ę pod─ża ajurv├ędskeho holistick├ęho lie─Źebn├ęho syst├ęmu
  • Centrum mesta Funchal je vzdialen├ę 20 min├║t autom a letisko iba 8 km
Double room in Alpino Atlantico
ALPINO_RESTAURANT IMG_5223B